Antalya Yörükler Derneği’ni Ziyaret Ettik

Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı Mahmut Er, Antalya Yörükler Deneği Başkanı Abdullah Duman’ı ziyaret ette. Er, dünyanın birçok ülkesinde düzenlediği fuarcılık turizmini Antalya’da da profesyonel anlamda hayata geçirerek geliştirmek istediğini söyledi.

 

Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı Mahmut Er ekibiyle birlikte, Antalya Yörükler Deneği Başkanı Abdullah Duman’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Mahmut Er, 1999’dan başlayarak fuarcılık sektöründe İstanbul, Kazakistan, Dubai ve Tacikistan’da kendi işlerini kurduğunu belirterek, Bu bölgelerde uluslararası fuarlar organize ettiğini söyledi. Düzenlediği fuarlarda tüm dünyadan yüz binlerce yerli ve yabancı işadamını buluşturduğunu ifade eden Er, “Türk ihracatçılarını dünyanın birçok ülkesindeki fuarlara taşıdım. Torosların çocukları nasılsa, Orta Asya’nın çocukları da aynı. Fuarcılık turizminin Antalya’da gelişmesi bu işlerin profesyonel anlamda çalışılmasıyla gerçekleşir” dedi.

 

Fuarcılık turizmi Antalya’da geliştirilmeli

Özellikle uluslararası fuarcılık deneyimi sırasında, Türk insanının çalışkanlığını, becerisini, cesaretini yakından görme fırsatı bulduğuna da dikkat çeken Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Mahmut Er, “Farklı millet ve kültürden insanlarla çalışırken onlarla bizi mukayese imkanım oldu. Türk müteşebbisinin, devleti ve milleti ile birlikte olursa bütün dünyada etkin rol oynayabileceğini gördüm. Dünyanın birçok ülkesinde fuarcılık yaptım. Bu bilgi ve birikimim ve fuarcılık alanındaki tecrübelerimi Antalya’da da hayata geçirmek istiyorum” diye konuştu.

 

 

1

 

 

TBMM’de Mahmut Er’i görmek isteriz

Antalya Yörükler Deneği Başkanı Abdullah Duman da konuşmasında, “Böylesine donanımlı CV’si olan aday adayımız Mahmut Er gibi donanımlı şahsiyetlerin meclis çatısı altında olması Antalya'nın kazancı olur. Bütün siyasi partilerde ki aday kardeşlerimiz için düşüncelerimiz aynı istikamettedir. Bu anlamda milletvekili aday adaylarımızın bir lobi oluşturması gerektiğini düşünüyorum ve seçim çalışmalarında Mahmut Er’e başarılar diliyorum” dedi. Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Er de, Antalya Yörükler Deneği Başkanı Abdullah Duman’a teşekkür etti. 


%d blogcu bunu beğendi: